Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním.

ROZUMÍM

Hledat

Aktuality

Důležité sdělení ředitelky školy

Poslední aktualizace - pátek 27. 3. 2020

V souvislosti s aktuálně platnými mimořádnými opatřeními Vlády ČR a Ministerstva zdravotnictví ČR Základní škola Chlumčany, okres Plzeň jih, do odvolání zrušila v budově školy výuku, provoz školní družiny a provoz školní jídelny pro žáky i cizí strávníky. Současně se do odvolání zakazuje vstup veřejnosti do tělocvičny a na víceúčelové hřiště.

Formulář „Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření školského/dětského zařízení (školy)“ vydává a potvrzuje ředitelka školy elektronicky na základě žádosti rodičů odeslané na e-mail zschlumcany1@volny.cz Nově lze žádat o ošetřovné na děti do 13 let.

Důležité odkazy:

Zápis žáků do 1. ročníku pro školní rok 2020/2021

Zápis žáků do 1. ročníku se bude konat 20. dubna 2020 bez osobní přítomnosti dětí i bez osobní přítomnosti jejich zákonných zástupců. Zákonný zástupce podá žádost o přijetí k základnímu vzdělávání v době od 1. dubna 2020 do 20. dubna 2020 datovou schránkou, e-mailem s elektronickým podpisem, poštou nebo osobně.

Zobrazit celé oznámení - ZDE

Podrobné informace a příslušné formuláře naleznete v části Škola / Zápis do 1. ročníku

Nepřehlédněte

  • Důležité sdělení ředitelky školy
  • Zápis žáků do 1. ročníku pro školní rok 2020/2021

 
Zobrazit podrobnosti...

Učivo

Úkoly pro 1. stupeň byly zadány před ukončením výuky dne 10. 3. 2020 a zadávání dalších úkolů probíhá prostřednictvím e-mailové komunikace učitelů s rodiči žáků.

Zveřejňujeme plány a úkoly pro jednotlivé ročníky na 2. stupni (i ty zadané před ukončením výuky dne 10. 3. 2020) a žádáme všechny rodiče, aby na své děti dohlédli a motivovali je k plnění zadaných úkolů. Všichni žáci mají také možnost konzultace s vyučujícími všech předmětů prostřednictvím e-mailu.

Pozorně sledujte odkazy níže, veškeré informace jsou průběžně aktualizovány a úkoly pro další časová období přidávány:

Úkoly pro 6. ročník

Úkoly pro 7. ročník

Úkoly pro 8. ročník

Úkoly pro 9. ročník
 

Jídelníček

Pro žáky a cizí strávníky je školní jídelna do odvolání uzavřena.

Prohlášení o přístupnosti

© 2007 - 2020 ZŠ Chlumčany, všechna práva vyhrazena.

FoXprofi.com webdesign