Výsledky doplňovacích voleb do Školské rady platné od 1. 7. 2019

Z důvodu skončení funkčního období zástupkyně rodičů ve Školské radě zvolené v řádných volbách (vzhledem k ukončení školní docházky jejího dítěte k 30. 6. 2019), proběhly doplňovací volby nového zástupce zákonných zástupců žáků. Doplňovací volby byly dvoukolové. Z návrhů odevzdaných v 1. kole voleb byla podle četnosti vybrána čtyři jména (díky shodě na 2. – 4. místě) pro kolo druhé. Z těchto čtyř kandidátů byla zvolena 44 hlasy (58,67% z hlasů odevzdaných ve 2. kole) paní Štěpánka Ulrichová. Prvního kola voleb do Školské rady se účastnilo 53 rodičů (25,85%) a 2. kola voleb 75 rodičů (36,59%).

Zástupcem pedagogů zůstává pan učitel Jiří Zahálka a zástupcem zřizovatele pan Petr Brandl.

Výsledky voleb do Školské rady pro tříleté období od 1. 1. 2018

Volba zástupce zákonných zástupců žáků byla dvoukolová. Z návrhů odevzdaných v 1. kole voleb byla podle četnosti vybrána tři jména pro kolo druhé. Z těchto tří kandidátů byla zvolena padesáti sedmi hlasy (51,8% z hlasů odevzdaných ve 2. kole) paní Radka Steinerová. Prvního kola voleb do Školské rady se účastnilo 77 rodičů (37,2%) a 2. kola voleb 110 rodičů (53,1%).

Zástupcem pedagogů byl zvolen pan učitel Jiří Zahálka a zřizovatel jmenoval jako svého zástupce do Školské rady pana Petra Brandla.

• Oznámení rodičům žáků 2. stupně
  • Oznámení rodičům žáků přihlášených k zájmovému vzdělávání ve školní družině
  • Hodnocení výsledků vzdělávání žáků ve druhém pololetí školního roku 2019-2020
  • Oznámení rodičům žáků 1. stupně
  • Ošetřovné

Práce na 1. stupni probíhá prostřednictvím elektronické komunikace učitelů s rodiči žáků nebo přímo s žáky.

Plány a úkoly pro jednotlivé ročníky na 2. stupni najdete pod jednotlivými odkazy. Žádáme všechny rodiče, aby na své děti dohlédli a motivovali je k plnění zadaných úkolů. Všichni žáci mají také možnost konzultace s vyučujícími všech předmětů prostřednictvím e-mailu.

Vaříme pro zaměstnance, cizí strávníky a žáky přihlášené k výuce. Pro ostatní žáky je školní jídelna stále uzavřena.

Jídelní lístek od 8. do 12. června 2020

Pondělí:
Polévka z pečeného květáku a kapusty
Štěpánská pečeně, rýže, obloha zeleninová

Úterý:
Polévka slepičí s kapáním
Bramborový knedlík plněný masem, špenát

Středa:
Polévka bramborová s drobením
Špagety s masem a sýrem, zeleninový salát

Čtvrtek:
Polévka kmínová