Výuka ve školním roce 2019/2020

Vyučování ve školním roce 2019/2020 bylo zahájeno v pondělí 2. září. Prvňáčky spolu s jejich rodiči slavnostně uvítali starostka obecního úřadu v Chlumčanech, ředitelka školy a třídní učitelka. Do svých tříd se vrátili také žáci vyšších ročníků.

Vyučujeme podle školního vzdělávacího programu pro základní vzdělávání. Z volitelných předmětů jsme zařadili sportovní hry, etickou výchovu, konverzaci v anglickém jazyce, fyzikální praktikum, seminář z českého jazyka, seminář z matematiky a společenskovědní seminář. Jako nepovinný předmět je vyučován sborový zpěv. V odpoledních hodinách působí na škole základní umělecká škola J. S. Bacha z Dobřan.

Ředitelka: Irena Rampichová
Zástupkyně ředitelky: Renata Vastlová

Třídní učitelé

I.: Irena Gramanová
II.: Lenka Vaňková
III.: Šárka Skutková
IV.: Lenka Škvárová
V.: Helena Voráčková
VI.: Ludvík Ešner
VII.: Jiří Zahálka
VIII.: Dana Šnejdarová
IX.: Jindra Zahálková

Netřídní učitelé

Vychovatelky školní družiny

Asistentky pedagoga

• Oznámení rodičům žáků 2. stupně
  • Oznámení rodičům žáků přihlášených k zájmovému vzdělávání ve školní družině
  • Hodnocení výsledků vzdělávání žáků ve druhém pololetí školního roku 2019-2020
  • Oznámení rodičům žáků 1. stupně
  • Ošetřovné

Práce na 1. stupni probíhá prostřednictvím elektronické komunikace učitelů s rodiči žáků nebo přímo s žáky.

Plány a úkoly pro jednotlivé ročníky na 2. stupni najdete pod jednotlivými odkazy. Žádáme všechny rodiče, aby na své děti dohlédli a motivovali je k plnění zadaných úkolů. Všichni žáci mají také možnost konzultace s vyučujícími všech předmětů prostřednictvím e-mailu.

Vaříme pro zaměstnance, cizí strávníky a žáky přihlášené k výuce. Pro ostatní žáky je školní jídelna stále uzavřena.

Jídelní lístek od 8. do 12. června 2020

Pondělí:
Polévka z pečeného květáku a kapusty
Štěpánská pečeně, rýže, obloha zeleninová

Úterý:
Polévka slepičí s kapáním
Bramborový knedlík plněný masem, špenát

Středa:
Polévka bramborová s drobením
Špagety s masem a sýrem, zeleninový salát

Čtvrtek:
Polévka kmínová