Oznámení rodičům žáků 2. stupně

Oznámení rodičům žáků přihlášených k zájmovému vzdělávání ve školní družině

Rodičům žáků přihlášených k zájmovému vzdělávání ve školní družině, kteří uhradili celou úplatu za 2. pololetí školního roku 2019/2020, bude vráceno za období březen - červen 320 Kč z částky 400 Kč nebo 120 Kč z částky 150 Kč na jejich účet.

Případné dotazy zodpoví ekonomické oddělení školy.

Hodnocení výsledků vzdělávání žáků ve druhém pololetí školního roku 2019-2020

Oznámení rodičům žáků 1. stupně

Ošetřovné

Informace k přijímacímu řízení

V sekci Škola / Výchovná poradkyně naleznete aktualizované podrobnosti k přijímacímu řízení.

• Oznámení rodičům žáků 2. stupně
  • Oznámení rodičům žáků přihlášených k zájmovému vzdělávání ve školní družině
  • Hodnocení výsledků vzdělávání žáků ve druhém pololetí školního roku 2019-2020
  • Oznámení rodičům žáků 1. stupně
  • Ošetřovné

Práce na 1. stupni probíhá prostřednictvím elektronické komunikace učitelů s rodiči žáků nebo přímo s žáky.

Plány a úkoly pro jednotlivé ročníky na 2. stupni najdete pod jednotlivými odkazy. Žádáme všechny rodiče, aby na své děti dohlédli a motivovali je k plnění zadaných úkolů. Všichni žáci mají také možnost konzultace s vyučujícími všech předmětů prostřednictvím e-mailu.

Vaříme pro zaměstnance, cizí strávníky a žáky přihlášené k výuce. Pro ostatní žáky je školní jídelna stále uzavřena.

Jídelní lístek od 8. do 12. června 2020

Pondělí:
Polévka z pečeného květáku a kapusty
Štěpánská pečeně, rýže, obloha zeleninová

Úterý:
Polévka slepičí s kapáním
Bramborový knedlík plněný masem, špenát

Středa:
Polévka bramborová s drobením
Špagety s masem a sýrem, zeleninový salát

Čtvrtek:
Polévka kmínová